Livescore football - soccer results and Standings for all Football Leagues Realtime

GMT+00:00 Europe/London
  • GMT+00:00 Europe/London
  • GMT+01:00 Europe/Amsterdam
  • GMT+03:00 Europe/Moscow
  • GMT-08:00 America/Los_Angeles
  • GMT+00:00 GMT
  • GMT+00:00 Africa/Abidjan
  • GMT+00:00 Africa/Lagos (West Africa Time)
  • GMT+02:00 Europe/Kiev
  • GMT+02:00 Africa/Johannesburg
  • GMT+03:00 Africa/Nairobi
  • GMT+04:00 Asia/Dubai
  • GMT+05:00 Asia/Ashkhabad
  • GMT+06:30 Asia/Yangon
  • GMT+07:00 Asia/Bangkok
  • GMT+08:00 Asia/Hong_Kong KualaLumpur Singapore Shanghai
  • GMT+08:00 Western Australia
  • GMT+09:00 Asia/Tokyo
  • GMT+09:30 South Australia
  • GMT+10:00 Australia/Sydney
  • GMT+11:00 Pacific/Bougainville
  • GMT+12:00 New Zealand time
  • GMT-10:00 Hawaii
  • GMT-09:00 Alaska
  • GMT-07:00 America/Denver
  • GMT-06:00 America/Chicago Mexico
  • GMT-05:00 America/Jamaica Lima
  • GMT-05:00 America/New_York
  • GMT-04:00 Canada/Atlantic
  • GMT-03:00 America/Argentina/Buenos_Aires
  • GMT+01:00 Atlantic/Cape_Verde
  • La Liga 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 20:00
    • Villarreal II
    • 0 : 0
    • Leganés
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Sporting Gijón
    • 0 : 0
    • Las Palmas
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Mirandés
    • 0 : 0
    • Albacete
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 18:30
    • Rápido Bouzas
    • 0 : 0
    • Viveiro
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Deportivo La Coruña II
    • 0 : 0
    • Choco
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 3
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:30
    • Cultural Guarnizo
    • 0 : 0
    • Gama
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 4
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:15
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 8
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Unami
    • 0 : 0
    • Becerril Campos
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Ponferradina II
    • 0 : 0
    • Numancia II
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • UD Santa Marta
    • 0 : 0
    • Cultural Leonesa II
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 9
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • Atlético Porcuna
    • 0 : 0
    • Huétor Vega
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • Real Jaén
    • 0 : 0
    • Huracán Melilla
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 10
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • Puente Genil
    • 0 : 0
    • Conil
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 11
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:45
    • Constància
    • 0 : 0
    • Poblense
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 12
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Unión Sur Yaiza
    • 0 : 0
    • UD San Fernando
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Panadería Pulido
    • 0 : 0
    • Mensajero
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • 0
    • 0
  • 12:30
    • Tamaraceite
    • 0 : 0
    • Marino
    • 0
    • 0
  • Tercera - Group 15
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:45
    • Avance Ezcabarte
    • 0 : 0
    • Azkoyen
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Alesves
    • 0 : 0
    • Valle Egüés
    • 0
    • 0
  • Primera Division Women
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:15
    • Levante Las Planas W
    • 0 : 0
    • Real Madrid W
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Barcelona W
    • 0 : 0
    • Real Sociedad W
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Sevilla W
    • 0 : 0
    • Atletico Granadilla W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:30
    • Parquesol II W
    • 0 : 0
    • Deportivo La Coruña II W
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • Oceja W
    • 0 : 0
    • Real Oviedo II W
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 17
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Vimenor U19
    • 0 : 0
    • Cartes U19
    • 0
    • 0
  • 17:00
    • Bansander U19 II
    • 0 : 0
    • Revilla U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Racing Santander U19 II
    • 0 : 0
    • Laredo U19
    • 0
    • 0
  • 18:15
    • Peña Revilla U19
    • 0 : 0
    • Arenas de Frajanas U19
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • Solares U19
    • 0 : 0
    • Marina Sport U19 II
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:00
    • Ural U19 II
    • 0 : 0
    • Val Miñor U19
    • 0
    • 0
  • 11:30
    • UD Ourense U19
    • 0 : 0
    • Pabellón Ourense U19
    • 0
    • 0
  • 10:30
    • Alondras U19
    • 0 : 0
    • Pontevedra U19
    • 0
    • 0
  • 11:30
    • Celta de Vigo U19 II
    • 0 : 0
    • Lugo U19 II
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • Arenal U19
    • 0 : 0
    • Manuel Rubio U19
    • 0
    • 0
  • 11:15
    • Alcázar U19
    • 0 : 0
    • Gijón Industrial U19
    • 0
    • 0
  • 19:00
    • Real Avilés U19
    • 0 : 0
    • Juventud Estadio U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Llanes U19
    • 0 : 0
    • Llanera U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 3
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Gimnástica Segoviana U19
    • 0 : 0
    • Real Valladolid U19 II
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • CD Victoria U19
    • 0 : 0
    • Zamora U19
    • 0
    • 0
  • 14:15
    • La Charca U19
    • 0 : 0
    • Colegios Diocesanos U19
    • 0
    • 0
  • 14:45
    • Parquesol U19
    • 0 : 0
    • Isoba U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 4
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:30
    • Athletic Bilbao U19 II
    • 0 : 0
    • Arrupe Chaminade U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Antiguoko U19 II
    • 0 : 0
    • Durango U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Zarautz U19
    • 0 : 0
    • Eibar U19 II
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 5
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Náxara U19
    • 0 : 0
    • Comillas U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Calahorra U19
    • 0 : 0
    • Varea U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 7
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:00
    • Martinenc U19
    • 0 : 0
    • Sabadell U19 II
    • 0
    • 0
  • 09:00
    • Girona U19 II
    • 0 : 0
    • Figueres U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 8
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:30
    • La Nucía U19
    • 0 : 0
    • Patacona U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 9
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Mallorca U19 II
    • 0 : 0
    • Portmany U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Poblense U19
    • 0 : 0
    • Menorca U19
    • 0
    • 0
  • 11:30
    • Peña Deportiva U19
    • 0 : 0
    • Penya Arrabal U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 11
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:15
    • CD Coria U19
    • 0 : 0
    • Don Benito U19
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Villafranca U19
    • 0 : 0
    • Castuera U19
    • 0
    • 0
  • 17:00
    • Flecha Negra U19
    • 0 : 0
    • Plasencia U19
    • 0
    • 0
  • 17:00
    • Puente San Francisco U19
    • 0 : 0
    • CP Don Bosco U19
    • 0
    • 0
  • 17:00
    • Moralo U19
    • 0 : 0
    • Mérida U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 14
    • Home
    • Score
    • Away
  • 12:00
    • UCIDCE U19
    • 0 : 0
    • Castilleja U19
    • 0
    • 0
  • 11:30
    • Coria U19
    • 0 : 0
    • Atlético Antoniano U19
    • 0
    • 0
  • Liga Nacional Juvenil: Group 15
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Conquense U19
    • 0 : 0
    • Albacete U19 II
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Albacer U19
    • 0 : 0
    • EFB Jesús de la Ossa U19
    • 0
    • 0
  • Primera Division RFEF: Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 18:00
    • Deportivo La Coruña
    • 0 : 0
    • Córdoba
    • 0
    • 0
  • Segunda Division RFEF: Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:00
    • Laredo
    • 0 : 0
    • Racing Santander II
    • 0
    • 0
  • Segunda Division RFEF: Group 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:00
    • 0
    • 0
  • Segunda Division RFEF: Group 5
    • Home
    • Score
    • Away
  • 12:00
    • Leganés II
    • 0 : 0
    • Alcorcón II
    • 0
    • 0
  • Segunda Division Femenina
    • Home
    • Score
    • Away
  • 19:00
    • Real Betis II W
    • 0 : 0
    • Femarguín W
    • 0
    • 0
  • 12:30
    • Sárdoma W
    • 0 : 0
    • Europa W
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Pradejón W
    • 0 : 0
    • Athletic Club III W
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Bizkerre W
    • 0 : 0
    • Atlético Madrid II W
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Torrelodones W
    • 0 : 0
    • Zaragoza W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 3
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:00
    • Castellón W
    • 0 : 0
    • Stadium Casablanca W
    • 0
    • 0
  • 14:00
    • Riudoms W
    • 0 : 0
    • Santa Ponsa Talarrubias W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:30
    • Oiartzun W
    • 0 : 0
    • Arratia W
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Eibar II W
    • 0 : 0
    • Mulier W
    • 0
    • 0
  • 17:00
    • Tolosa W
    • 0 : 0
    • Logroño II W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 4
    • Home
    • Score
    • Away
  • 12:00
    • Atlético Madrid III W
    • 0 : 0
    • TNT Daimiel W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 5
    • Home
    • Score
    • Away
  • 19:00
    • Granada II W
    • 0 : 0
    • Cádiz W
    • 0
    • 0
  • Primera Nacional Femenina - Group 6
    • Home
    • Score
    • Away
  • 20:00
    • San Antonio Pilar W
    • 0 : 0
    • Geneto del Teide W
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Peña la Amistad W
    • 0 : 0
    • Orientación Marítima W
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Lugo U19
    • 0 : 0
    • Gimnástica U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Covadonga U19
    • 0 : 0
    • Sporting Gijón U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:45
    • Danok Bat U19
    • 0 : 0
    • Real Sociedad U19
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • UD Logroñés U19
    • 0 : 0
    • Deportivo Alavés U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 3
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Constància U19
    • 0 : 0
    • Gimnàstic Tarragona U19
    • 0
    • 0
  • 11:30
    • Girona U19
    • 0 : 0
    • Grama U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Huesca U19
    • 0 : 0
    • Cornellà U19
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Barcelona U19
    • 0 : 0
    • Espanyol U19
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Damm U19
    • 0 : 0
    • Europa U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 4
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Málaga U19
    • 0 : 0
    • Real Betis U19
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Calavera U19
    • 0 : 0
    • Polillas U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Almería U19
    • 0 : 0
    • Tomares U19
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Sevilla U19
    • 0 : 0
    • San Félix U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Granada U19
    • 0 : 0
    • Recreativo Huelva U19
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Rusadir U19
    • 0 : 0
    • Cádiz U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 5
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • La Cruz U19
    • 0 : 0
    • Alcorcón U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Badajoz U19
    • 0 : 0
    • Rayo Majadahonda U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 6
    • Home
    • Score
    • Away
  • 12:00
    • Sobradillo U19
    • 0 : 0
    • San José U19
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Maspalomas U19
    • 0 : 0
    • La Oliva U19
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Huracán U19
    • 0 : 0
    • UD San Fernando U19
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Puerto Cruz U19
    • 0 : 0
    • Las Longueras U19
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Orientación Marítima U19
    • 0 : 0
    • Ibarra U19
    • 0
    • 0
  • 12:00
    • Tenerife U19
    • 0 : 0
    • Unión Viera U19
    • 0
    • 0
  • División De Honor Juvenil - Group 7
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • CF San José U19
    • 0 : 0
    • Villarreal U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • FC Cartagena U19
    • 0 : 0
    • Alzira U19
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Elche U19
    • 0 : 0
    • Toledo U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • UCAM Murcia U19
    • 0 : 0
    • Real Murcia U19
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Hércules U19
    • 0 : 0
    • Albacete U19
    • 0
    • 0
  • Primera Federación Femenina
    • Home
    • Score
    • Away
  • 11:00
    • Córdoba W
    • 0 : 0
    • Athletic Club II W
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Canarias - Tenerife 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:15
    • Laguna
    • 0 : 0
    • Real Unión de Tenerife
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • San Lorenzo Constancia
    • 0 : 0
    • Guimar
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Canarias - Tenerife 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 19:30
    • Unión Tejina
    • 0 : 0
    • Icodense
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • Guancha
    • 0 : 0
    • Juventud Laguna
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • EMF Matanza
    • 0 : 0
    • Atlético Tacoronte
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: C Valenciana - GR 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • UD Puzol
    • 0 : 0
    • CD Roda II
    • 0
    • 0
  • 17:15
    • Alboraya
    • 0 : 0
    • Vall de Uxó
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Cantabria
    • Home
    • Score
    • Away
  • 18:00
    • Estrella Roja
    • 0 : 0
    • Colindres
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Ribamontan al Mar
    • 0 : 0
    • Selaya
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: C Valenciana - GR 3
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Beniganim
    • 0 : 0
    • Olímpic de Xàtiva
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • CDEB Ontinyent
    • 0 : 0
    • Promeses Sueca
    • 0
    • 0
  • 18:00
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: C Valenciana - GR 4
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Eldense II
    • 0 : 0
    • Santa Pola
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Euskadi - Vizcaya
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • Galdakao
    • 0 : 0
    • Abadiño
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: C Madrid - GR 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Moratalaz
    • 0 : 0
    • Aravaca
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Castilla León - GR A
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:45
    • San José Soria
    • 0 : 0
    • Villacayo Nela
    • 0
    • 0
  • 15:00
    • Villamuriel
    • 0 : 0
    • Racing Lermeño
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Castilla León - GR B
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:45
    • Onzonilla
    • 0 : 0
    • Ciudad Rodrigo
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Navarra
    • Home
    • Score
    • Away
  • 15:00
    • Murchante
    • 0 : 0
    • Erriberri
    • 0
    • 0
  • 14:45
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Infanzones
    • 0 : 0
    • Lourdes
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • San Miguel Larraga
    • 0 : 0
    • Corellano
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Galicia - Gr 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 18:00
    • Juvenil Ponteareas
    • 0 : 0
    • Beluso
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Baleares - Ibiza
    • Home
    • Score
    • Away
  • 18:15
    • San Rafael
    • 0 : 0
    • Ibiza II
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Canarias - Gran Canaria 1
    • Home
    • Score
    • Away
  • 17:30
    • San Bartolomé
    • 0 : 0
    • Tinajo
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Canarias - Gran Canaria 2
    • Home
    • Score
    • Away
  • 12:00
    • Breñamén
    • 0 : 0
    • Herbania
    • 0
    • 0
  • 11:00
    • Becerril Guía
    • 0 : 0
    • Playas Sotavento
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: La Rioja
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:30
    • River Ebro II
    • 0 : 0
    • Náxara II
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Villegas
    • 0 : 0
    • Alfaro II
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Inter Logroño
    • 0 : 0
    • San Marcial
    • 0
    • 0
  • 17:30
    • Calasancio
    • 0 : 0
    • Racing Rioja III
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • Rapid de Murillo
    • 0 : 0
    • Real Bethlehem
    • 0
    • 0
  • Autonómicas: Euskadi - Álava
    • Home
    • Score
    • Away
  • 14:45
    • Ariznabarra
    • 0 : 0
    • Salvatierra
    • 0
    • 0
  • 14:30
    • San Viator
    • 0 : 0
    • Iru Bat
    • 0
    • 0